Çim Halı 7, 8, 11, 25 , 30, 40, 50 mm.

En: 200, 400 cm olacak sekildedir. (2 metre, 4 metre)

Yüzey : Doğal görünümlü plastik bir üründür. doğal çimen görünümlü, suni çim halı.
Taban : sağlam plastik tabanlıdır. su kanalları olduğundan dolayı yağmur' u, kiri, çamuru, altından geçer.
Kullanım alanı : İç mekan dış mekan. okullara - balkonlara - bahçelere - spor sahalarına -futbol sahaları...

En: 200, 400 cm olacak sekildedir. (2 metre, 4 metre)

Yüzey : Doğal görünümlü plastik bir üründür. doğal çimen görünümlü, suni çim halı.
Taban : sağlam plastik tabanlıdır. su kanalları olduğundan dolayı yağmur' u, kiri, çamuru, altından geçer.
Kullanım alanı : İç mekan dış mekan. okullara - balkonlara - bahçelere - spor sahalarına -futbol sahalarına - apartman bahçe sahalarına - oyun alanları - sitelere - restoranlara ve daha bir çok yere dekoratif olarak kullanabilirsiniz.
Özellik : doğal görünümlüdür. güneşten etkilenmeyen ultraviyole (uv) korumalı, uzun ömürlü, dayanıklı bir üründür.
Temizlik : su ile yıkanabilir bakımı ve temizliği kolay bir üründür. altından bulunan su kanalları sayesinde üzerine gelebilecek sıvıları aşağıya yönlendirir.
NOT: toptan ve perakende olarak satışlarımız bulunmaktadır..

Daha fazla

Çim Halı 7, 8, 11, 25 , 30, 40, 50 mm. 7 ürün var.

7 öğeden 1 - 7 arası gösteriliyor
  • 8 mm Çim Halı... En: 200, 400 cm olacak sekildedir. (2 metre, 4 metre)Yüzey : Doğal görünümlü plastik bir üründür. doğal çimen görünümlü, suni çim halı.Ürün Özellikleri: Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarruflu bir üründür. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır.

  • 25 mm Çim Halı En: 200, 400 cm olacak sekildedir. (2 metre, 4 metre)Yüzey : Doğal görünümlü plastik bir üründür. doğal çimen görünümlü, suni çim halı.Ürün Özellikleri: Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarruflu bir üründür. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır.

  • 50 mm çim halı Suni çim halı, iç ve dış her türlü mekanda kullanılabilen peyzaj amaçlı premium ürünlerimizden birisidir. En önemli özelliklerinden birisi doğal çim görünümünde olmasıdır. Düzenli sulama ve bakım gerektirmez. Kolay montaj edilir.

  • Futbol Sahası için Çim Halı Suni çim halı, Futbol Sahalarında Kullanabileceğiniz, iç ve dış her türlü mekanda kullanılabilen peyzaj amaçlı premium ürünlerimizden birisidir. En önemli özelliklerinden birisi doğal çim görünümünde olmasıdır. Düzenli sulama ve bakım gerektirmez. Kolay montaj edilir. Bu Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına...

  • 7 mm Çim Halı. Peyzaj Amaçlı olan bu ürün, Doğal Çim görünümlüdür, Şık Heryerde Kullanabileceğiniz, Bakım kolaylığı, Düşük Maliyeti, Zaman Tasarruflu bir Üründür. Kullanım Ömrü uzundur. Ultra Viyole (UV) Korumalı, Suyu Hapsetmez, Alev Almaz, Bakteri Barındırmaz, %100 Çevre Dostudur.%99 UV Korumalı olan Çim 5 Yıl Her türlü Mevsim Şartlarına Karşı Dayanma...

  • 40 mm Çim Halı. Peyzaj amaçlı olan bu ürün Doğal Görünümlü ve Bir çok alanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür. Bakım kolaylığı, Düşük Maliyeti, Zaman Tasarruflu bir Üründür. Kullanım Ömrü uzundur. Ultra Viyole (UV) Korumalı, Suyu Hapsetmez, Alev Almaz, Bakteri Barındırmaz, %100 Çevre Dostudur.%99 UV Korumalı olan Çim 5 Yıl Her türlü Mevsim...

  • 7 mm Suni Çim Halı Çim Halı Peyzaj amaçlı kullanılan doğal görünümlü Dekoratif bir üründür. Ürün Parklarda, Bahçelerde Rahatlıkla Kullanabileceğiniz Bir üründür. Ürün Özellikleri: Özellikle bakım kolaylığı, düşük maliyeti ve zaman tasarruflu bir üründür. Çim halının kullanım ömrü uzundur. Tüm hava şartlarına karşı son derece dayanıklıdır.

7 öğeden 1 - 7 arası gösteriliyor